Çanakkale gezisinin ikinci kafilesi uğurlandı

Çanakkale gezisinin ikinci kafilesi uğurlandı

AKŞEHİR Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında, ilçe genelindeki tüm lise 11.

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR,(Konya)(DHA)- AKŞEHİR Belediyesi, kültürel ve sosyal etkinlikleri kapsamında, ilçe genelindeki tüm lise 11. sınıf öğrencilerini Çanakkale gezisine göndermeyi sürdürüyor.

'Nasreddin Hoca'nın Torunları Ecdadıyla Buluşuyor' adıyla geçtiğimiz yıldan itibaren başlatılan projede, bu yıl Çanakkale gezisine katılmak isteyen 11. sınıf öğrencilerinden ikinci grup, düzenlenen törenle Çanakkale'ye uğurlandı.

Akşehir Nasreddin Hoca Meydanı'ndaki uğurlama törenine, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, okul idarecileri ve veliler katıldı. İlk kafilede 4 otobüsle 172 öğrenci ve 8 öğretmenin gönderildiği gezide, Belediye Başkanı  Salih Akkaya, otobüsleri tek tek ziyaret ederek öğrencilere hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.


4 otobüslük ikinci kafile; uğurlamaya katılan protokol ve veliler tarafında el sallanarak Çanakkale'ye uğurlandı. Akşehir Belediyesi tarafından 'Nasreddin Hoca'nın Torunları Ecdadıyla Buluşuyor' projesi kapsamında hafta sonları 11. sınıf öğrencileri için Çanakkale gezileri düzenlenmeye devam edilecek.


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS