Seydişehir Belediye Başkanı, mahallelilerle bir araya geldi

Seydişehir Belediye Başkanı, mahallelilerle bir araya geldi

SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  belediyenin sürdürdüğü 'Hasbihal Buluşmaları' kapsamında  Alaylar 1 Mahallesi sakinleriyle bir araya gelip sorunlarını dinledi.

Yaşar COŞKUN/SEYDİŞEHİR,(Konya)(DHA)- SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  belediyenin sürdürdüğü 'Hasbihal Buluşmaları' kapsamında  Alaylar 1 Mahallesi sakinleriyle bir araya gelip sorunlarını dinledi.  

Alaylar 1 Mahallesi Muhtarı İbrahim Aypar,  mahallenin en büyük sorunun şebeke suyu olduğunu ve bu sorunun da belediye tarafından çözüme kavuşturulduğunu belirtti.  

Seydişehir’in çehresini değiştirmek üzere 2014 seçimlerinde projelerle geldiklerini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal da, ''Projelerimizin bir kısmına başladık, bir kısmını tamamladık. Bazılarının inşaatı şu an da devam ediyor. Merkez ve kırsal mahallelerimizde çalışmalar yaptık. Bunları sizlerle paylaşalım, yapılması gerekenleri birlikte istişare edelim, bahar dönemi programında kalan çalışmalarımızı tamamlayalım hasbihal edelim diye buradayız.''dedi.  

Kendisine verilen emane en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını ifade eden Başkan Tutal, '' Sizler, bizlere 4 yıl önce bir emanet verdiniz. Bizde bu emaneti en iyi şekilde temsil edebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Sizlerin karşısına iddialı büyük projelerle çıkmıştık. Elhamdülillah sizlerin duası ve desteğiyle bunların hepsini tamamladık, başlattık veya projelerini tamamlayıp, ihale aşamasına getirdik. Şu an Seydişehir’de çalışmalarımız devam etmekte. Bugün buraya bugüne kadar yaptıklarımız ve eksik kalanlarımız neler, bunları sizlerden dinlemek için geldik. Çalışmalarımız ve projelerimizi gerçekleştirirken Ankara, Konya , Seydişehir ayağında yoğun bir tempo içerisinde görüşmelerimiz oldu. Ama şükürler olsun ki bu koşturmalarımız sonuçsuz kalmadı.  Yerel yönetimlerde  dördüncü yılımızı tamamladık. Gerek kırsal mahallelerimizde, gerek merkez mahallelerimizde hizmetlerimizi programladık. Bu program dahilin de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Belediye hizmetlerini halkımızın ihtiyaçlarını dikkate alarak yaptık, yapmaya da devam ediyoruz” dedi.


 


 


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS