Başkan Polat'tan, Özalper Mahallesi'ne ziyaret

Başkan Polat'tan, Özalper Mahallesi'ne ziyaret

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, hizmete sunulan yatırımlar, sosyal tesisler ve hizmet alanlarını yerinde inceledi.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, hizmete sunulan yatırımlar, sosyal tesisler ve hizmet alanlarını yerinde inceledi.

Başkan Polat'ın 'halka hesap verme' anlayışından yola çıkarak başlattığı 'vatandaşların hizmetleri yerinde görüp incelemesi' uygulaması büyük beğeni toplarken, yatırımları ve sosyal tesisleri yerinde inceleyen Özalper mahalle sakinleri, ilçenin çehresini değiştiren yatırımların yanı sıra vatandaşlarla iletişim kanallarını diri ve canlı tutan Başkan Polat'a teşekkür ettiler.

Konuklarına dört yılda yapılan hizmetler hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Polat, "Milletimize hizmet etme onuru ve şerefini bize yaşatan Cenabı Allah’a binlerce kez hamd ediyoruz. Bu millet hizmetlerin en güzeline ve en iyisine layıktır, biz milletimize hizmet etmeyi en büyük şeref olarak görüyoruz. Hemşerilerimiz parkında, yolunda, sosyal tesislerinde en iyisine layıktır. Malatya’nın en büyük ilçesi Yeşilyurt gelişime açık bir bölgede olduğu için her yıl nüfusu 11 bin civarında artış göstermektedir,  son nüfus sayımına göre 311 bin 764 hemşerimizin yaşadığı güzel ilçemizi el birliğiyle her alanda büyütüyoruz. İlçemizde yaşayan her bir vatandaşımızın huzur ve güveni, sağlıklı ve güzel şartlarda hayatını sürdürmesi bizim en büyük mutluluğumuzdur. İlçemizde nüfus artışına paralel olarak sosyal, kültürel, eğitim, sportif ve çevresel projelerimize yoğunluk veriyoruz,  yeni imar yollarını açıyoruz, sıcak asfalt serimi, sathi kaplama, yol bakım çalışmalarında hedeflerimizin üzerine çıkıyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS