Fotoğrafçılar Yeşilyurt Kent Konseyinde

Fotoğrafçılar Yeşilyurt Kent Konseyinde

YEŞİLYURT Kent Konseyi Fotoğraf Çalışma Grubu'nun düzenlemiş olduğu 'Işıktan İnsana Yaşam Dokunuşu 3 Perdelik Sunum' seminerinde usta fotoğrafçılar sanat severlerle buluştu.

MALATYA, (DHA)- YEŞİLYURT Kent Konseyi Fotoğraf Çalışma Grubu'nun düzenlemiş olduğu 'Işıktan İnsana Yaşam Dokunuşu 3 Perdelik Sunum' seminerinde usta fotoğrafçılar sanat severlerle buluştu. 

Yeşilyurt Kent Konseyi toplantı salonunda düzenlenen seminere fotoğrafa ve fotoğrafçılığa ilgi duyan fotoğraf severler ve sunumlarını yapmak üzere Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Aysündü katıldı. Konferansa kendisinin çekmiş olduğu fotoğraflardan oluşan kısa bir film ile başlayan İbrahim Aysündü, fotoğrafçılıktaki teknik ve metotları çekmiş olduğu fotoğraflar üzerinden anlattı. Aysündü, "Fotoğrafçılıkta en önemli şeylerden biride dengeyi sağlamaktır. Denge gözün daha iyi algılamasını sağlar ve denge ile anlatmak istediğiniz konuyu daha iyi anlatırsınız. Sizin bir ana karakteriniz vardır ve bir de bir iş akışı vardır siz bu akıştaki düzeni denge ile sağlarsınız" dedi.

Seminerin sonunda fotoğraf severler çektikleri fotoğrafları Aysündü'ye göstererek ve çeşitli sorular sorarak sunumlarından dolayı teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS