MHP'li Avşar: Herkes Türk kudretini görecektir

MHP'li Avşar: Herkes Türk kudretini görecektir

MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar Afrin'de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili, Afrin'in tüm terör örgütlerine zindan olacağını belirterek, "Şanlı ordumuz tarafından hak ettikleri gazaba uğrayacak ve herkes Türk kudretini görecektir" dedi.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar Afrin'de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili, Afrin'in tüm terör örgütlerine zindan olacağını belirterek, "Şanlı ordumuz tarafından hak ettikleri gazaba uğrayacak ve herkes Türk kudretini görecektir" dedi.

Suriye'nin Afrin kentindeki terör örgütlerine sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı'nı değerlendiren Başkan Avşar, terör işbirlikçilerinin, taşeronları ve halkı sokağa çağırıp provokatif eylemlerde bulunduklarını ifade ederek, "Ancak milli mücadele döneminde rastladığımız yerli işbirlikçiler ve taşeronları dün olduğu gibi bugünde halkı sokağa çağırıp provokatif eylemlerde bulunmaktadır. Beyhude çabaları ve son çırpınışlarıdır. Sonları hezimet ve hüsran olacaktır" diye konuştu.

Avşar, Türk milletinin bu operasyona yürekten sahip çıktığını kaydederek, "Yine Nene hatunlar, Kara Fatmalar, Tomris hatunlar, Yörük analar cephe gerisinde destek oluyorlar. Liderimizin dediği gibi 'Ülkücüler Afrin'e gitmeye hazırdır' Ben de diyorum ki liderimiz Devlet Bahçeli beyefendi emrettiği taktirde Malatya sancağı olarak son nefer, son nefes ve son damla kana kadar hazırdır. Kahraman ordumuza dua ederek diyelim ki; Allahım İslam'ın son kalesi olan vatanımızın kahraman ordusunu muhafaza et ve muzaffer kıl. İslam'ın sancağını yere düşürme ve en kısa zamanda askerlerimiz kazasız belasız ana ocaklarına gönder" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS