TRT ekibi, Kula Jeopark'ta

TRT ekibi, Kula Jeopark'ta

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Kula Meslek Yüksekokulu öğrencileri, TRT Belgesel ekibinin Kula'da çekim yapmaları üzerine, ekiple bir araya gelerek eşlik etti.

MANİSA Celal Bayar Üniversitesi (MCBÜ) Kula Meslek Yüksekokulu öğrencileri, TRT Belgesel ekibinin Kula'da çekim yapmaları üzerine, ekiple bir araya gelerek eşlik etti. Öğrenciler, Kula'nın tanıtımına katkıda bulundu.


Kula, Türkiye'nin tek jeoparkına sahip olması sebebiyle son zamanların çok tercih edilen turizm merkezlerinden biri haline gelirken; TRT ekibi bölgede belgesel çekti. MCBÜ Kula Meslek Yüksekokulu'ndan Yrd. Doç. Dr. Nilgün Kök moderatörlüğünde 35 üniversiteli, TRT ekibine eşlik ederek kentin tanıtımına katkı sağladı. Gezi esnasında öğrenciler, drone ve profesyonel ekipmanlarla nasıl çekim yapılacağı konusunda bilgi sahibi oldu. Halkla ilişkiler öğrencisi Okan Gonca, "Bu faaliyet iyi birer Halkla ilişkiler uzmanı olmamıza katkı sağlayacaktır ve ileriki dönemlerde iş başvurularında bizim için bir artı olacaktır" dedi.


Hasan YİĞEN / KULA (Manisa), (DHA)


FOTOĞRAF


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS