'Mutlu kadınlar' için ortak projeler başlayacak

 'Mutlu kadınlar' için ortak projeler başlayacak

MERSİN Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) Kadınlar Kurulu Başkanı Nazan İzol ve kurul üyeleri, Barosu Başkanı Ali Er'i makamında ziyaret ederek kadınlara yönelik projeler hakkında çalışmalar yaptı.

MERSİN, (DHA) - MERSİN Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) Kadınlar Kurulu Başkanı Nazan İzol ve kurul üyeleri, Barosu Başkanı Ali Er'i makamında ziyaret ederek kadınlara yönelik projeler hakkında çalışmalar yaptı.

Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi Başkanı Ayfer Baydar'ın da bulunduğu ziyarette, kadınlara yönelik ortak sosyal sorumluluk projelerinin hayata geçirilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. Kadına yönelik şiddetin her geçen gün arttığını ve kadınların haklarını yeterince bilmediğini ifade eden Başkan Er, "Baro Kadın Hakları Merkezimiz ve GİAD Kadınlar kurulunun, kadınlarımızın şiddetin önlenmesi, hukuki boyutları ve haklarının bilinmesinin yanı sıra, sosyal hayata katılımlarının artmasına yönelik ortak çalışmalarda yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

Kadın Hakları Merkezi Başkanı Baydar ise, "İlgili kurumlarla ve sivil toplum örgütleriyle ne kadar birlik olup çalışırsak, kadınlarımızın toplumumuzdaki refah düzeyi o kadar çok yükselir, kadınlarımızın toplumumuzda daha mutlu, bilinçli ve başarılı olmalarını sağlarız" diye konuştu.

Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından son buldu.FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS