Başkan Pamuk, Afrin Gazisi’ni ziyaret etti

Başkan Pamuk, Afrin Gazisi’ni ziyaret etti

– MERSİN’de Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, Zeytin Dalı Harekâtı sırasında yaralanarak gazi olan ve GATA’da gördüğü 20 günlük tedavinin ardından taburcu olan Piyade Uzman Çavuş Alican Akçor’u evinde ziyaret etti.

MERSİN, (DHA) – MERSİN’de Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, Zeytin Dalı Harekâtı sırasında yaralanarak gazi olan ve GATA’da gördüğü 20 günlük tedavinin ardından taburcu olan Piyade Uzman Çavuş Alican Akçor’u evinde ziyaret etti.

Başkan Pamuk'un yaptığı ziyarete Akdeniz İlçe Emniyet Müdürü Hakan Sarak ve Akdeniz İlçe Jandarma Komutanı Üstteğmen Abdullah Kalayçıoğlu 'da katıldı. Afrin Gazisi Alican Akçor, annesi ve babasıyla bir araya gelen Başkan Pamuk, geçmiş olsun dileklerini ileterek, "Canını bile esirgemeden vatan için çarpışan siz kahramanlara, bu vatan toprakları ve millet çok şey borçludur" dedi. Başkan Pamuk, “Milletimizin hayır duaları daima sizlerledir. Sizin gibi kahramanlarımız sayesinde birlik ve beraberliğimiz asla zarar görmeyecek ve her zaman korunacaktır. Gösterdiğiniz bu kararlılık karşısında hiç kimse direnemez. Vatan için canını ortaya koyan, vatanın huzuru, güvenliği ve istikbali için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan aziz şehitlerimizin ve siz gazilerimizin ailelerinin gururuna ortak oluyor, kederlerini de canı gönülden paylaşıyoruz" dedi.

Ziyaretleri nedeni ile Akdeniz Pamuk, İlçe Emniyet Müdürü Sarak ve İlçe Jandarma Komutanı Kalaycıoğlu’na teşekkür eden gazi Akçor ise, sağlık durumu hakkında bilgi verdi, yaralandığı çatışma gününde yaşadıklarını anlattı. Tek düşüncesinin, Afrin’de çatışma bölgesindeki silah arkadaşları olduğunu dile getiren Akçor, şu an silah arkadaşlarının arasında olmayı çok istediğini ifade etti.FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS