Biricik güven tazeledi

Biricik güven tazeledi

MERSİN'de Pozcu Minibüsçüler Kooperatifi'nin 2018-2019 dönemi yapılan Olağan Genel Kurulunda Abdülaziz Biricik ve yönetimi güven tazeledi.

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de Pozcu Minibüsçüler Kooperatifi'nin 2018-2019 dönemi yapılan Olağan Genel Kurulunda Abdülaziz Biricik ve yönetimi güven tazeledi.

Pozcu Minibüsçüler Kooperatifi'nin Olağan Genel Kurulu kooperatifin konferans salonunda yapıldı. Divan oluşumunun ardından Başkan Abdülaziz Biricik faaliyet raporunu okudu. Şeffaf bir idare şekli uyguladıklarını belirten Biricik, her zaman üyelerinin yanlarında olduklarını söyledi. Yaptıkları toplantılarla üyelerini değişen kurallar hakkında sürekli bilgilendirdiklerini ifade eden Biricik, örnek bir genel kurul yaptıklarını ve bu güzelliği kendilerine yaşatan tüm üyelere teşekkür ettiklerini belirtti.

Araçlara takılan kamera sayesinde ise haksızlıkların ortadan kalktığını vurgulayan Biricik, "Minibüslere takılan kamera ve uydu takip sistemi UKOME tarafından da takdir edildi. Bu çalışma ile tüm araçların kazancı eşit oldu" dedi.

Pozcu Koop’ta bulunan tüm minibüs esnafının daha iyi ve sağlıklı bir şekilde çalışma hayatlarına devam etmeleri için bundan sonraki süreçte de aynı görev sorumluluğu ile çalışmalarına devam edeceklerini kaydeden Biricik, "Üyelerimiz her zaman yanımızda oldu ve onlardan aldığımız güçle çalışmalarımızı yürüttük. Kooperatif olarak esnafımızın birçok sorunlarının olduğunu biliyoruz. Bu sorunların çözümü noktasında Büyükşehir Belediyesi ile istişarelerimiz sürüyor. Umut ediyorum ki bu sorunları en kısa sürede çözeriz" diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS