Erdemli Öğretmenevi yenilendi

Erdemli Öğretmenevi yenilendi

MERSİN'in Erdemli ilçesinde, Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binası tadilattan geçirildi.

Mehmet DOĞANER/ ERDEMLİ, (MERSİN), (DHA) - MERSİN'in Erdemli ilçesinde, Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü binası tadilattan geçirildi.

Merkez Mahallesi Erdemoğlu Bulvarı üzerinde bulunan bina, tadilat ve değişikliklerle yeni görünüm kazandı. Tadilatın tamamlanmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, beraberinde Öğretmenevi Müdürü Mehmet Güven ile birlikte binada incelemelerde bulundu. Çalışmaların ardından açıklama yapan Metin, "Öğretmenevimizin binasının eski olması nedeniyle sıkıntılar yaşanıyordu. Şu anda yapılan tadilat ile çok güzel bir hale geldi. Öğretmenevi Müdürümüz Mehmet Güven'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Müdür Güven ise, "Öğretmenevi binasının çok eski yapı olması nedeniyle kullanım sıkıntıları çekiliyordu. Müdürlüğümüz olarak binamızı tadilata aldık. Yaklaşık 6 aylık bir tadilat süresinin sonunda öğretmenevimiz bünyesinde 27 adet çift kişilik, 2 adet aile odası, 1 adet süit oda olmak üzere toplam 30 oda ve 60 yataklı kapasiteli yenilenmiş bir otel bölümümüz oluştu. Öğretmenevimizin içerisinde sınırsız WIFI, 24 saat sıcak su, mescit, jeneratör gibi hizmetlerimiz verilmektedir" diye konuştu.FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS