Esnafa yeni sanayi sitesi bilgilendirmesi

Esnafa yeni sanayi sitesi bilgilendirmesi

MERSİN'de Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, ilçeye yaraşır bir sanayi sitesi kurmak için çalıştıklarını söyledi.

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, ilçeye yaraşır bir sanayi sitesi kurmak için çalıştıklarını söyledi.

Sanayi sitesi esnafına, yeni proje ile ilgili bilgi verdiği toplantıya, Mezitli İlçesi Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Önel, Mezitli Esnaf Odası Başkanı Mustafa Köç, Sanayi Sitesi Başkanı Ali Kocaoğlu, Mezitli Servisçileri Kooperatifi Başkanı Kenan Çil katıldı.

Uzun zamandır yeni bir sanayi sitesi kurulması için çalıştıklarını belirten Başkan Önel, projede son gelinen nokta hakkında bilgi verdi. Mezitlilinin de esnaf ve sanatkarında mutlu olacağı bir projeyi hayata geçirmek için çaba sarf ifade eden Önel, "Bütün amacımız, esnaf ve sanatkarımız ile Mezitlimizin ihtiyacına yanıt verecek, ilçemize yaraşır bir sanayi sitesi kurmak" dedi.

Mezitli Servisçileri Kooperatifi Başkanı Çil de desteklerinden dolayı Başkan Önel'e ve sanayi sitesi esnafına teşekkür etti.FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS