MEDYAD yönetiminden Kitap Kafe'ye bağış

MEDYAD yönetiminden Kitap Kafe'ye bağış

MERSİN'in Tarsus ilçesinde hizmet veren Tarsus Medya Mensupları Derneği, geçen hafta hizmete açılan Kitap Kafe'ye kitap bağışında bulundu.

Tolunay DUMAN/ TARSUS(Mersin),(DHA) - MERSİN'in Tarsus ilçesinde hizmet veren Tarsus Medya Mensupları Derneği, geçen hafta hizmete açılan Kitap Kafe'ye kitap bağışında bulundu.

Tarsus Belediyesi tarafından bölgede bir ilk olarak yaptırılan ve Nutuk Parkı içinde hizmet vermeye başlayan Kitap Kafe'ye MEDYAD yönetimi 100 adet kitap bağışında bulundu. Kafeye gelen MEDYAD Başkanı Okan Çalışkan, içinde bulunduğumuz haftanın Kütüphane Haftası olması nedeniyle yeni hizmete giren kafeye kitap bağışında bulunduklarını söyledi. Farkındalık oluşturmak istediklerini kaydeden Çalışkan, "Gerek basın ile ilgili, gerekse Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, KKTC gibi ülkeler olmak üzere yurt içi ve yurtdışından bizlere ulaşan veya bizlerin tedarik ettiği  çeşitli kitaplardan Kitap Kafe’ye armağan ettik. Bu kitaplarımızdan Tarsus’taki tüm öğrenci ve sivil vatandaşlarımızın yararlanacağını umuyorum" dedi.

Dileyen herkesin kitap bağışı yapabileceği, günlük yerel ve ulusal gazeteleri okuyabileceği belirtilirken, gelenlere de ücretsiz olarak çay ikram ediliyor.
FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS