Mersin’de kadınlar Sunay Akın ile buluştu

Mersin’de kadınlar Sunay Akın ile buluştu

– MERSİN Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınları şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın ile buluşturdu.

MERSİN, (DHA) – MERSİN Büyükşehir Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınları şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın ile buluşturdu.

Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinlik, Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Yoğun ilgi nedeni ile salonun dolması üzerine kalabalık için özel led ekran kurularak, içerideki gösteri dışarıya yansıtıldı. Salonu dolduran binlerce kadına hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, "Bizi biz eden, bizi var eden çok değerli kadınlarımız, böyle bir günde sizlerle beraber olmaktan ve bu anı sizlerle paylaşmaktan çok büyük bir onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Gönül isterdi ki bu salonumuz çok daha büyük olsun, dışarıda hiçbir izleyici kalmasın ve bugünü hep birlikte el ve gönül birliği içerisinde dolu dolu yaşayalım" dedi.

Sahne alan Sunay Akın da kadınlara unutulmaz bir gün yaşattı. Akın gösterisi sırasında öz çekim yaparak sosyal medya hesabında paylaşırken, düzenlenen etkinliklerde renkli görüntüler yaşandı.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS