MÜSİAD ve Mersin GİAD birlik mesajı verdi

MÜSİAD ve Mersin GİAD birlik mesajı verdi

MERSİN’de Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şube yönetimi, Girişimci İşadamları Derneği’nin (Mersin GİAD) yeni yönetimini ziyaret etti.

MERSİN, (DHA) MERSİN’de Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Şube yönetimi, Girişimci İşadamları Derneği’nin (Mersin GİAD) yeni yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette söz alan Mersin GİAD Başkanı M. Serkan İzol, ortak paydanın Mersin olduğuna ve kentte söz sahibi olan tüm STK, kurum ve kuruluşların birlikte hareket etmesi gerektiğini belirterek, "MÜSİAD kentimize değer katan, projeleri ile Mersin'e yön veren, örnek teşkil eden bir STK konumundadır. Bizler Mersin GİAD ailesi olarak MÜSİAD gibi kentimize olumlu değerler katan herkesin yanında olacağımızı, kentimizi ortak paydada buluşturmaya yönelik çalışmaların destekçisi olacağımızı her zaman olduğu gibi bugünde söylüyoruz. Bu bağlamda MÜSİAD ve Mersin GİAD'ın birlikte hareket ederek, diğer STK, kurum ve kuruluşlara örnek teşkil etmesi gerektiği düşüncesindeyim. Bu birlik ve beraberliğin içerisine isteyen tüm STK'ları kurum ve kuruluşları da alarak ortak paydamız olan Mersin için hep birlikte mücadele etmeliyiz. Kentin menfaatlerini düşünen ve kent için olumlu amaçlar güden herkesin yanında olacağız. Çünkü bizim bizden başka dostumuz ve sığınacak bir kapımız yok. Bunun için birlikte hareket etmek zorundayız" dedi.

Sözlerine Mersin GİAD'ın 8’nci Genel Kurulu'nda göreve gelen yeni yönetimi tebrik ederek başlayan MÜSİAD Şube Başkanı Serdar Yıldızgörer ise, "Öncelikle Mersin GİAD'ın 8. Genel Kurulu'nu tebrik eder, yönetim kuruluna yeni seçilen üyelere çalışmalarında başarılar dilerim. Mersin GİAD, MÜSİAD ve MTSO, MTOSB gibi kente yön veren kurum ve kuruluşları tek çatı altında toplayarak tek amacının Mersin çıkarları olduğu bir topluluk oluşturmak gerekiyor. Eğer bizler Mersin çatısı altında birleşirsek Mersin'i hak ettiği yerlere getirebiliriz. Biz inanıyoruz ki Mersin GİAD ve diğer STK, kurum ve kuruluşlarla birlikte geliştirdiğimiz projeler Mersin'e ayrı bir sinerji katacaktır" diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS