Kadem Mete, esnafı ziyaret etti

Kadem Mete, esnafı ziyaret etti

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, beraberindeki partililerle birlikte Marmaris ilçesinde esnafı ziyaret etti.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, beraberindeki partililerle birlikte Marmaris ilçesinde esnafı ziyaret etti. Mete, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekilleri adayları için esnaftan oy isteyerek, görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Marmaris'te dün (cuma) akşam iftarın ardından restoran ve tekstil ürünleri satıldığı dükkanların yoğun bulunduğu Kemal Elgin Bulvarı'nda esnafı ziyaret etti. Beraberindeki heyet ile dükkanları dolaşan Mete, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekilleri adayları için oy istedi. İl Başkanı Mete'yi, Marmaris İlçe başkanlığı döneminde tanıyan ve başarılı çalışmalarını bilen esnaflar yoğun ilgi gösterdi. Sokakta vatandaşların selam vererek hatır sorduğu Mete, esnafların dükkanlarına girerek sohbet etti. Sorun ve talepler yerinde alınarak görüş alışverişinde bulunuldu. Danışmanlar, esnafın talep ve şikayetlerini yerinde not etti. Ziyaretler, gece saat 01.00'e kadar devam etti. Mete ve beraberindeki partililer, bir ailenin davetlisi olarak sahura katıldı.

AK Parti Muğla İl Başkanı Mete, "İl ve ilçelerde seçim olmadan da esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizi gerçekleştiriyorduk. Ülkemizin için büyük önem arz eden seçim için saat gözetmeksizin sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Marmaris'te esnafımızı ziyaret ederek görüş ve taleplerini dinledik. Muğla, Marmaris için projelerimizi anlattık. Kapısını geldiğimiz her esnafımız bizleri ailesinden bir ferdi gibi bağrına bastı. Not ettiğimiz talep ve şikayetleri en kısa sürede değerlendirerek sonuca ulaştıracağız. Seçim çalışmalarımızı artırarak devam ettireceğiz" dedi.

Ali GÜNDOĞAN/MARMARİS (Muğla), (DHA)

FOTOĞRAFLI

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS