muğla haberleri

MHP Muğla'da kadın aday yok

MHP Muğla'da kadın aday yok

MUĞLA'da, 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) milletvekili adayları açıklandı. Mevcut milletvekili Mehmet Erdoğan'ın ilk sırada yer aldığı 7 kişilik listede kadın adayının olmaması dikkat çekti.

24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. dönem milletvekili genel seçimi öncesinde, MHP'nin milletvekili adayları listesi yayınlandı. Muğla'daki 7 kişilik listenin ilk sırasında 2 dönemdir milletvekilliği yapan Mehmet Erdoğan ilk sırada yer aldı. Listeki diğer adaylar Hacı Çelik (doktor), Salih Soykan (avukat), Hüseyin Kaan Kürşat Gönül (danışman), Ertuğrul Avcı (madenci), Serkan Şafak (işadamı) ve Temel Irmak (gazeteci) oldu.

MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, "17 kişi aday adaylığı için başvuruda bulundu. İçlerinde sadece bir kadın vardı. Seçime çok az bir zaman kaldı. Ülkemizin refahı için küskünlükleri bir kenara bırakmalıyız. Listeye giren adaylarımıza başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Cavit AKGÜN / MUĞLA, (DHA)

 

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS