Başkan Seçen, vatandaşlarla mahalle iftarında kucaklaştı

Başkan Seçen, vatandaşlarla mahalle iftarında kucaklaştı

NEVŞEHİR Belediyesi tarafından bu yıl Ramazan ayında uygulamaya başlanılan ilk Mahalle İftar Sofrası, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde kuruldu.

Zafer BARIŞ/NEVŞEHİR (DHA) - NEVŞEHİR Belediyesi tarafından bu yıl Ramazan ayında uygulamaya başlanılan ilk Mahalle İftar Sofrası, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde kuruldu. İftar sofrasına katılan Belediye Başkanı Atilla Zeçen, vatandaşlarla sohbet etti.


Ramazan ayında her yıl hayırseverlerin destekleri ile Modern Sebze Pazarında kurulan iftar sofrasına ilave olarak, mahallelerde de iftar sofrası uygulamasını geleneksel hale getirmeyi amaçlayan Nevşehir Belediyesi’nin Mahalle İftar Sofrası, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi'ndeki 30 Ağustos İlkokulunun bahçesinde kuruldu. İftar sofrası öncesinde çocuklara çeşitli hediyeler de verildi. Palyaçolar da iftar yemeğine katılan çocukların yüzlerini boyayıp, çocukların sevincine ortak oldular. İftar sofrasına, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti

Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili

Adayı Emre Çalışkan, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti İl

Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Edip Avşar, AK Parti Gençlik

Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz ve AK Parti Kadınlar Kolu Başkanı Ayşe Bilgiç ve çok

sayıda vatandaş katıldı. Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Belediye Başkanı Atilla Seçen vatandaşlarla sohbet ederek, iftar sofrasına katılımlarından dolayı teşekkür etti.

(FOTOĞRAFLI)


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS