Trafik kurallarına uyun, çocuklara örnek olun

Trafik kurallarına uyun, çocuklara örnek olun

Zafer BARIŞ/NEVŞEHİR (DHA) - NEVŞEHİR'de Karayolu Trafik Haftası açılış programı yapıldı. Haftanın bu yılki teması olan 'Trafikte Çocuk Güvenliği' ise ''He

Zafer BARIŞ/NEVŞEHİR (DHA) - NEVŞEHİR'de Karayolu Trafik Haftası açılış programı yapıldı. Haftanın bu yılki teması olan 'Trafikte Çocuk Güvenliği' ise ''Heyy! Büyükler Trafik Kurallarına Uyun Biz Çocuklara Örnek Olun'' sloganıyla işlenecek. 


Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ndeki Şehit Polis Memuru Furkan Demir Çocuk Trafik Eğitim Pistinde düzenlenen programa, Vali Yardımcısı Ahmet Soley, İl Emniyet müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Hüseyin Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz, Nevşehir Merkez Vilayetler Birliği Ana Okulu Müdürü Kenan Tekin, öğretmenler ve öğrencileri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Nevşehir Merkez Vilayetler Birliği Anaokulu öğrencileri pistte, Trafik konulu bir gösteri sundu. Vali Yardımcısı Ahmet Soley de yaptığı konuşmada, Trafik Haftası nedeniyle tüm vatandaşların kazasız günler geçirmesi dileğinde bulunarak, karayolu ve trafik çalışanlarına başarılar diledi. Programda, ayrıca öğrencilere trafik konulu materyaller dağıtıldı. Haftanın bu yılki teması olan 'Trafikte Çocuk Güvenliği, ''Heyy Büyükler, Trafik Kurallarına Uyun, Biz Çocuklara Örnek Olun” sloganıyla işleniyor. 


(FOTOĞRAFLI)


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS