Yetimler, 'Kardeşlik Sofrası'nda buluştu

Yetimler, 'Kardeşlik Sofrası'nda buluştu

NEVŞEHİR Belediye Başkanı Atilla Seçen, belediyenin ev sahipliğinde Ramazan ayının 15'inci gününde düzenlenen 'Kardeşlik İftarı'nda yetimlerle bir araya geldi.

Zafer BARIŞ/NEVŞEHİR (DHA) - NEVŞEHİR Belediye Başkanı Atilla Seçen, belediyenin ev sahipliğinde Ramazan ayının 15'inci gününde düzenlenen 'Kardeşlik İftarı'nda yetimlerle bir araya geldi.


Nevşehir Konağı’nda düzenlenen iftar programına Vali İlhami Aktaş, AK Parti

Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem AK Parti Nevşehir Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz,

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar,

yetim çocuklar ile aileleri katıldı. Yapılan duanın ardından konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı Mustafa Açıkgöz, böylesine önemli bir birlikteliği sağladığı için Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’e teşekkür etti. Kendilerine bir emanet olarak değerlendirdikleri yetimlerin her zaman yanı başlarında olduklarını belirten Açıkgöz, hiçbir zaman yetimlerin kendilerini yalnız hissetmemesi gerektiğini, bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile onun bir neferi olarak kendilerinin de 7 gün 24 saat yetimlerin arkasında olduklarını belirtti. Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ise devlet olarak başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm kademedeki kurumların, yetimlerin bütün sıkıntılarında her zaman yanı başlarında olduklarını belirterek, bundan sonra da bu birlikteliği yaşatacaklarını kaydetti.


Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen de Ramazan ayının inananları kucaklayan böylesine önemli atmosferi içerisinde yetimler ve aileleriyle bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Seçen, ''Hayatını zorla idame ettiren insanlarımızın tamamının arkasındayız, onların güvencesi biziz Allah’ın izniyle. Hiç endişeniz olmasın. Ne zaman başınız sıkıntıya düşse, herhangi bir problemle karşılaşsanız her zaman yanınızdayız, arkanızdayız. Hiçbir şekilde boynunuzu öne eğmeyin, yanınızla bir irade var, bu devletin gücü var, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gücü var. Sizlerin dertleriyle dertlenen kardeşleriniz var arkanızda” dedi.


(FOTOĞRAFLI)

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS