Dr. Çiğdem Şimşek gönüllü torunlarla birlikte Huzurevini ziyaret etti

Dr. Çiğdem Şimşek gönüllü torunlarla birlikte Huzurevini ziyaret etti

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek’in eşi Dr. Çiğdem Şimşek, Niğde Gençlik Merkezi Üyeleri gönüllü torunlar ile birlikte Bor Ahmet Kuddus

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE,(DHA)- NİĞDE Valisi Yılmaz Şimşek’in eşi Dr. Çiğdem Şimşek, Niğde Gençlik Merkezi Üyeleri gönüllü torunlar ile birlikte Bor Ahmet Kuddusi Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini ziyaret ettiler.


Niğde Genlik Merkezini ziyaret eden Vali Yılmaz Şimşek’in Eşi Dr. Çiğdem Şimşek, daha sonra Gençlik Merkezi Üyelerinden oluşan gönüllü torunlar ile birlikte Bor Ahmet Kuddusi Huzurevine giderek huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Huzurevi sakinleri ile sohbet eden Dr. Çiğdem Şimşek, "Gönüllü Torun projesi kapsamında gençlerimiz ve huzurevinde kalan büyüklerimiz arasında bir bağ oluştu. Bizler, büyüklerimizin kıymetini bilmek zorundayız. Çünkü yaşlılarımızın duası, özverisi ve gelecek nesiller için ortaya koydukları emek çok değerlidir. Büyüklerimizin yaşanmışlıkları bizlerin pusulasıdır. Onların tecrübeleri gençlerimize yol gösterir. Ne mutlu bu tecrübelerden faydalanabilene"dedi.


 


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS