Giray'a vergi rekortmeni plaketi

Giray'a vergi rekortmeni plaketi

NİĞDE'de 2017 yılı gelir vergisinde en yüksek beyanda bulunanlar arasında ilk 5’e giren Giray İnşaat Sahibi Mustafa Giray'ı kutlayan Niğde Defterdarı Nurettin Akdaş, Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini sundu.

Adnan ÇELEBİ/NİĞDE, (DHA)- NİĞDE'de 2017 yılı gelir vergisinde en yüksek beyanda bulunanlar arasında ilk 5’e giren Giray İnşaat Sahibi Mustafa Giray'ı kutlayan Niğde Defterdarı Nurettin Akdaş, Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini sundu. 


Niğde Defterdarı Nurettin Akdaş, Vergi Dairesi Müdürü Selda Altunsayar, Gelir Dairesi Müdür Vekili Aydın Meriç, 2017 yılı gelir vergisinde en yüksek beyanda bulunanlar arasında ilk 5 kişi arasında bulunan Giray İnşaat Sahibi Mustafa Giray’ı ziyaret etti. Maliye Bakanı Naci Ağbal imzalı teşekkür belgesini Mustafa Giray’a teslim eden Niğde Defterdarı Nurettin Akdaş, "Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır. Tüm dünyada ve ülkemizde yapılan tüm yatırımlar alt yapıdan, üst yapıya, eğitimden sağlığa, ulaşımdan sosyal tesislere bunları hemen hemen tamamı devletin elde ettiği ve topladığı vergi gelirleriyle gerçekleşiyor. Bu kapsamda verdiğimiz her vergi kendi geleceğimiz kendi sağlığımız kendi kalkınmamız acısından da önemli” dedi.


Giray İnşaat Sahibi Mustafa Giray ise, "Sayın Defterdarın nezdinde bütün defterdarlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Elbette vergisiz devlet olmaz, devletsiz de millet olmaz. Ayakta durmamız için, bekamız için vergimizi ödemeliyiz ve herkes de vergi konusunda üzerine düşen görevi layıkı ile yapmalı verilen vergiler zaten vatandaşa yatırım ve hizmet olarak geri dönüyor dolayısıyla gelecek nesillere de iyi bir ülke bırakmak için vergimizi ödemeye devam edeceğiz” diye konuştu.


 


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS