Polis eşlerinden anlamlı kermes

Polis eşlerinden anlamlı kermes

POLİS Eşleri Derneği Niğde Şubesi Başkanlığı tarafından şehit ve gazi aileleri çocukları  yararına ‘Gıda Kermesi’ düzenlendi.

Ali KADI/NİĞDE,(DHA)-POLİS Eşleri Derneği Niğde Şubesi Başkanlığı tarafından şehit ve gazi aileleri çocukları  yararına ‘Gıda Kermesi’ düzenlendi.


Hüdavend Hatun Sosyal Tesislerinde düzenlenen kermese Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, kermesin hayırlı olmasını diledi. Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu ise, "Polis Eşleri Derneği Niğde Şubesi olarak şehit ve gazi  ailelerinin  çocuklarına eğitim bursu sağlamak amacıyla bu kermesi düzenledik. Bu kermesten elde edilen gelirlerimizle yüzlerce çocuğumuza eğitim bursu verilecek. Böylece bizimde  çocuklarımızın yetişmesinde eğitimlerinin sağlanmasında küçükte olsa bir katkımız olacak" dedi.


Niğde halkının da katkıda bulunduğu ve polis eşlerinin evde yaptıkları pasta, börek, tatlı  ve yemeklerin yer aldığı kermese vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS