Toplu ulaşımda 177 araç hizmet verecek

Toplu ulaşımda 177 araç hizmet verecek

ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde faaliyete geçen otobüslü toplu taşıma sisteminde 177 aracın hizmet vereceğini, 9 Mart itibariyle de tamamen kartlı sisteme geçileceğini söyledi.

Nedim KOVAN/ORDU, (DHA) - ORDU Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde faaliyete geçen otobüslü toplu taşıma sisteminde 177 aracın hizmet vereceğini, 9 Mart itibariyle de tamamen kartlı sisteme geçileceğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde uygulamaya koyulan otobüslü toplu taşıma sisteminde eksikliklerin giderilmeye çalışıldığını söyledi. Vatandaşların ücretsiz ve indirimli kartlarını kısa sürede temin edebilmesi için seyahat kartları büro sayısını 3'e çıkardıklarını, 42 satış noktasında bilet satışı ve dolumunun yapıldığını, 9 Mart itibariyle kart uygulamasındaki geçiş sürecininde tamamlanacağını vurgulayan Başkan Yılmaz, "Orduluların heyecanla beklediği yeni toplu ulaşım sistemi kısa süre içerisinde yeni araçlarında devreye girmesiyle toplam 177 araçla hizmet vermeye devam edecek. Geride kalan süreçte hemşehrilerimizin yoğun ilgisinin yanı sıra dolmuşçu kardeşlerimiz sistemi kullanarak öğrendi ve tecrübe edindi. Eksiklerimizi zamanla gidereceğimiz ve tecrübe edineceğimiz bir sistem oluşturduk. Bu süreçte bütün hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS