Başkan Kara'dan Şehit Aileleri Derneği'ne ziyaret

Başkan Kara'dan Şehit Aileleri Derneği'ne ziyaret

OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesini ziyaret etti.

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Belediye Başkanı Kadir Kara, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesini ziyaret etti.

Başkan Kara, geçtiğimiz günlerde 5'inci olağan kongresini yaparak tek liste hainde girilen seçimde güven tazeleyen Dernek Başkanı Durmuş Öksüz ve yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Kadir Kara, "Derneğimiz, bu ülkenin vatan olması uğruna hayatlarını kaybeden şehit ailelerimizi temsilen görev yapıyorlar. Onların her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasında devletimiz ile ailelerimiz arasında bir köprü vazifesi icra ediyorlar. Bugüne kadar çok başarılı hizmetler yaptılar. Ailelere sahip çıkmak adına devletimiz ile olan ilişkilerin düzenlenmesi adına çok güzel işler yapıyorlar. Osmaniye özelliği olan bir şehir, Osmaniye bir şehitler diyarı. Maalesef en çok şehit veren ilimiz. Bizde Osmaniye Belediyesi olarak derneğimizin, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Başkanı Durmuş Öksüz ise teşekkür ederek, "Bizim her türlü en ufak sıkıntımızda aradığımız zaman ne ihtiyacımız varsa anında yerine getiriyorsunuz. Bu zaman kadar Osmaniye Belediyesi ile en ufak bir sıkıntımız olmadı. Dernek olarak ne talebimiz olduysa her zaman yerine geldi. Geçtiğimiz günlerde 5’inci olağan genel kurulumuzu yaptık. Arkadaşlar bizleri yeniden tercih ettiler. 3 yıl daha devam kararı aldık. Sizlere derneğimizin, şehit ve gazi ailelerimizin her zaman yanında ve destekçi olduğunuz için şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ediyorum"dedi. Ziyaret sonunda Durmuş Öksüz, Belediye Başkanı Kadir Kara’ya Türk Bayrağı motifli plaket takdim etti.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS