Mithatpaşa İlkokulu öğrencilerinin mezuniyet coşkusu

Mithatpaşa İlkokulu öğrencilerinin mezuniyet coşkusu

OSMANİYE Merkez'de bulunan Mithatpaşa İlkokulu 4-D sınıfı öğrencileri, 4 yıllık eğitimlerini başarıyla tamamlayıp, mezun olmanın sevincini doyasıya kutladılar.

OSMANİYE, (DHA)- OSMANİYE Merkez'de bulunan Mithatpaşa İlkokulu 4-D sınıfı öğrencileri, 4 yıllık eğitimlerini başarıyla tamamlayıp, mezun olmanın sevincini doyasıya kutladılar.

Öğrenci velileri tarafından düzenlenen programda, öğrenciler okula veda etmenin heyecanını yaşarken, aynı zamanda Anneler Günü'nü de yaptıkları çeşitli gösterilerle kutladılar. Düzenlenen gecede Osmaniye Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD) Yönetim kurulu üyesi Ozan Maranlı bağlaması ile Türk Halk Müziği eserlerini yorumladı. Sınıf öğretmeni Sibel Taşkesen yaptığı konuşmasında, 4 yıldır öğrencilerle bir aile gibi olduklarını, acı ve tatlı günlerinin geçtiğini, çocukların kendisini hiç kırmadığını, kendisinin de onları mümkün olduğunca kırmamaya ve derslerinde yardımcı olmaya çalıştığını söyledi. Sınıf annesi öğretmen Sibel Taşkesen'in 4 yıl boyunca öğrencilere vermiş olduğu emek ve özverili çalışmalarından dolayı veliler adına teşekkür ederek, çiçek takdim etti, ayrıca veliler tarafından alınan hediye sundu. Yapılan konuşmaların ardından öğrenciler tarafından öğretmenlerine yazılan şiirler okundu. Melodika grubunun ve çeşitli oyun gösterileriyle program devam etti. Sınıf öğretmeni veliler için hazırlanan ve TEMA tarafından verilen sertifikaları dağıtmadan önce, "Çocuklarımızın katkıları ile 'her çocuğumuzun bir fidanı olsun' kampanyası kapsamında TEMA ile işbirliği yaparak fidan dikimi gerçekleştirdik. Bu fidanların dikilmesinde katkıları bulunan çocuklarımızın annelerine en iyi Anneler Günü hediyesi olacağını düşündüğümüz ve TEMA Vakfı tarafından hazırlanan sertifikaları sizlere takdim etmek istiyoruz.  Bu sertifikaları ise çocuklarımız annelere verecekler" diye konuştu.

Mithatpaşa İlkokulu 4-D sınıfı öğrencilerinin mezuniyet gecesi ile birleştirdiği Anneler günü etkinliği mezuniyet pastasının kesilmesi ve ikramların yapılması ile sona erdi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS