Oda ve borsa temsilcileri müşterek toplantıda buluştu

Oda ve borsa temsilcileri müşterek toplantıda buluştu

OSMANİYE'de bulunan oda ve borsalar tarafından mesleki konularda görüş oluşturmak amacıyla, dört ayda bir yapılması zorunlu olan müşterek istişare toplantısının ilki, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE'de bulunan oda ve borsalar tarafından mesleki konularda görüş oluşturmak amacıyla, dört ayda bir yapılması zorunlu olan müşterek istişare toplantısının ilki, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Royalton Otel'de düzenlenen programa, OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy, Meclis Başkanı Mustafa Demir, OTSO yönetim kurulu, meclis üyeleri ve personelleri, Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Sait Çenet, Meclis Başkanı Oktay Sancar, OTB Yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Kadirli Ticaret Odası Başkanı Mehmethan Yüksel, Meclis Başkanı Mustafa Çetin Kollu, KTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri, Kadirli Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Balcılar, Meclis Başkanı Seyfettin Öztok, KTB yönetim kurulu ve meclis üyeleri katıldı.
İftar programı olarak düzenlenen  toplantıda; açılış konuşmasını OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy yaptı. Aksoy konuşmasında; 5174 sayılı TOBB Kanunu uyarınca Osmaniye'de yer alan  oda ve borsalar arasında, mesleki konularda görüş oluşturmak maksadıyla, müştereken toplantılar düzenlendiğini söyledi. Devrim Aksoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu gereğince 4 ayda bir toplanma zorunluluğu bulunan  müşterek toplantıların, Oda ve borsalar arasında dönüşümlü olarak gerçekleştirileceğini ifade etti.
OTSO Başkanı Aksoy; "Hepimizin bildiği gibi Oda ve Borsalar olarak seçimlerimizi yeni tamamladık ve göreve başladık. Bu sebeple bu toplantımızın ilk tanışma toplantısı olmasına istinaden hem tanışalım, hem de görüşlerimizi paylaşalım. Katılımlarınızdan dolayı Oda ve Borsa Başkan ve Üyelerine teşekkür ederim" dedi. Programa katılan tüm  katılımcılar tek tek kendilerini tanıtarak, görüşlerini paylaştılar.Program iftar yemeğiyle birlikte son buldu.

FOTOĞRAFLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS