OGC 2017 Basın Ödülleri sahiplerini buldu

OGC 2017 Basın Ödülleri sahiplerini buldu

OSMANİYE Gazeteciler Cemiyeti (OGC) 2017 Basın Ödülleri sahiplerini buldu.

OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Gazeteciler Cemiyeti (OGC) 2017 Basın Ödülleri sahiplerini buldu. Royalton Otelde düzenlenen törene Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Toprakkale Kaymakamı Mehmet Kaya, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, Türkiye'nin pek çok ilinden gazeteci cemiyetlerinin başkanları, yerel ve yaygın basın mensubu katıldı.
Törenin açılış konuşmasını Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı yaptı. Tüm konukları Osmaniye'de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden Avcı, sözlerinin devamında, "Türkiye'de en çok çalışan gazeteciler cemiyetlerinden biri olarak kendimizle övünüyoruz. Çünkü Osmaniye'de hep ilkleri başaran Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti olduğu için, Osmaniye'nin il olmasında katkımız olduğu için, Osmaniye'de ilk fıstık festivalini düzenleyen Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti olduğu için, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasına katkı sağladığımız için, Osmaniye'de ilk defa böyle bir toplantı organize ettiğimiz için. Bunlar sadece birkaçı" dedi. . İsrafil Avcı, etkinliğin düzenlenmesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederek sözlerine son verdi.
Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca ise "Öncelikle Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı ve Yönetim Kurulu üyelerini kutluyorum. Yapmış oldukları bu etkinlik müthiş bir etkinlik. Böyle küçük illerde böyle muhteşem bir manzarayı maalesef gerçekleştiremiyoruz" dedi. Belediye Başkanı Kadir Kara ise, "Biz, her zaman için bulunduğumuz konum itibariyle kendi bölgemizde ve ulusalda, basınımızın her zaman yanında olmaya çalıştık, bundan sonraki süreçte de olacağız" dedi.. Programın son bölümünde basın ödüllerine layık görülenlere ödülleri takdim edildi.
Vali Ömer Faruk Coşkun, Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Yılmaz Karaca'ya da Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı tarafından plaket verildi. Vali Ömer Faruk Coşkun, organizasyonun düzenlenmesinde emeği, katkısı olanlar ile programa katılan tüm konuklara teşekkür etti. Toplu fotoğraf çekilmesi ile ödül töreni sona erdi.

FOTOĞRAFLI

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS