OTB Yönetiminden, Aksoy'a hayırlı olsun ziyareti

OTB Yönetiminden, Aksoy'a hayırlı olsun ziyareti

OSMANİYE Ticaret Borsası başkan ve yönetim kurulu üyeleri, yapılan seçimler sonrasında göreve yeni gelen Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Aksoy'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE Ticaret Borsası başkan ve yönetim kurulu üyeleri, yapılan seçimler sonrasında göreve yeni gelen Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Aksoy'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Meclis Başkanı Oktay Sancar, Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet, Yönetim Kurulu Üyesi Nuh Türk, Meclis Kurulu Üyesi Hüseyin Sincer, Yaşar Kırcılı, İsmail Demirbaş ve Genel Sekreter Süleyman Börklü katıldı.

OTB Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet, "Bizler Osmaniye Ticaret Borsası yönetimi olarak Osmaniye ilinin ve bölgemizin gelişimi için her zaman işbirliğine hazırız." dedi. Osmaniye Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Çenet ziyaretin anısına OTSO Başkanı Devrim Aksoy'a Osmaniye Yer Fıstığı maketi hediye etti. Başkan Aksoy da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini ifade etti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS