Polis çiftin nikahını Başkan kıydı, Emniyet Müdürü şahit oldu

Polis çiftin nikahını Başkan kıydı, Emniyet Müdürü şahit oldu

OSMANİYE'de görev yapan Polis Memuru Özlem Özek ve Komiser Yardımcısı Onur Şahin'in nikahlarını Belediye Başkanı Kadir Kara kıyarken, şahitliğini ise Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve eşi Kudret Gökduman yaptı.

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) - OSMANİYE'de görev yapan Polis Memuru Özlem Özek ve Komiser Yardımcısı Onur Şahin'in nikahlarını Belediye Başkanı Kadir Kara kıyarken, şahitliğini ise Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve eşi Kudret Gökduman yaptı.

Belediye Evlendirme Dairesinde gerçekleşen törene, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile çok sayıda genç çiftin meslektaşı katıldı. Polis Memuru Özlem Özek ve Komiser Yardımcısı Onur Şahin, 10 Nisan Polis Günü olması nedeniyle salona resmi tören kıyafetleri ile geldiler. Burada, Belediye Başkanı Kadir Kara, genç çiftlerin Nihallarını kıydı. Başkan Kara, Türk Polis Teşkilatının  kuruluş yıldönümünde emniyet teşkilatının iki mensubunun nikahlarını kıymaktan mutluk duyduğunu belirterek, "Bir ömür boyu rütbe farkı gözetmeksizin sizleri karı koca ilan ediyorum. Allah hayırlı ve mübarek eylesin" dedi.

Kadir Kara, aile cüzdanını emniyet müdürü Gökduman'a teslim ederek, genç çiftlere vermesini istedi. Müdür Gökduman ise "Evlilik karşılıklı birbirine saygıyı ve sevgiyi gerektiriyor. Allah Çiftimizi  mutlu mesut etsin. Yuvayı dişi kuş yapar diye bir sözümüz var. Ondan dolayı cüzdanı hanımefendiye veriyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Murtluluklar dilerim" diye konuştu.

Polis çift ise nikah tarihi olarak Polis Bayramı'nı özellikle seçtiklerini belirterek, "Böyle bir günde evlenmekten çok mutluyuz. Bir ömür boyu mutlu olmak istiyoruz" diye konuştu.FOTOĞRAFLI


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS