Yaylada temizlik farkındalık yarattı

Yaylada temizlik farkındalık yarattı

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, çalışanları ile Handüzü Yaylası’da temizlik yaptı, 'Nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak' mesajı verdi.

Arzu ERBAŞ/RİZE(DHA)-Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, çalışanları ile Handüzü Yaylası’da temizlik yaptı, 'Nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak' mesajı verdi.
Yaz aylarında ziyaretçi sayısının hızla arttığı yaylalarda oluşan çöp manzaraları duyarlı insanları harekete geçiriyor.  Güneysu ilçesindeki Handüzü Yaylası’nda hafta içi gerçekleşen bisiklet yarışları sonrası  Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, müdürlük çalışanları ile beraber yaylaya çıkarak temizlik çalışması yaptı, her yer tek tek gezilerek bırakılan çöpler toplandı.'Nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak' sloganıyla yürütülen etkinlikte amaçlarının geleceğe temiz bir doğa bırakmak olduğunu belirten Çelik “Tamamen gönüllü olarak buraya geldik, mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, yaptığımız bu etkinliğin örnek olmasını umuyoruz. Yaz aylarıyla beraber şenlenen yaylalarımızı çöpümüzle kirletmeyelim, giderken çöplerimizi temizleyerek gelecek olanlara temiz bir er bırakalım” dedi.  


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS