Başkan Genç, izcileri ağırladı

 Başkan Genç, izcileri ağırladı

  -SAMSUN Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Ahmet Muştu ile yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti.

SAMSUN, (DHA)  -SAMSUN Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Ahmet Muştu ile yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti.


Canik Belediye Başkanı Osman Genç, makamında Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Ahmet Muştu ile yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarette kısa bir konuşma yapan ve sözlerine ‘Bir geçmiş hafızanız yoksa geleceğiniz yoktur’ diyerek başlayan Canik Belediye Başkanı Başkan Osman Genç, "Bizim medeniyet olarak eğitimde, kültürde, sanatta, matematikte, şehircilikte her alanda bir geçmiş hafızamız var. Ancak bunu bugüne güncellemek zorundayız. Çünkü geçmişimizi bugüne güncellediğimiz takdirde ön plana çıkarız. Canik Belediyesi olarak geçmişimizi unutturmamak ve geçmiş tecrübelerimizden bugün de istifade edebilmek amacıyla kültür yayınları çıkarıyoruz. Bu yayınlarımızı geçmişimizi bugüne güncellememiz açısından çok önemli buluyorum" dedi.


 


Ziyaretin sonunda Başkan Genç, kendisine hediye edilen alp kıyafeti ve börk için Kulüp Başkanı Ahmet Muştu'ya da teşekkür etti.


 


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS