Başkan Tok’tan esnaf ziyaretleri

 Başkan Tok’tan esnaf ziyaretleri

– SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Caddesi’nde esnaf ziyaretleri yaparak talep ve önerilerini dinledi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi Caddesi’nde esnaf ziyaretleri yaparak talep ve önerilerini dinledi.


 


Samsun'un en eski ticaret noktalarından biri olan Gazi Caddesi'nde esnaflık yapan iş yeri sahiplerini ziyaret eden Başkan Tok, esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı.  İlkadım halkının ferah, hijyenik cadde ve sokaklarda yaşamaları için yoğun çaba harcadığını söyleyen Başkan Tok, “Her gün yüzlerce araç ve yaya trafiği ile hareketlilik yaşayan Gazi Caddemiz  hızla gelişen, ilçemizin vitrini olarak öne çıkmakta. Gerek kent kimliğine yakışan gelişimi gerek işyerlerinin yoğunluğu açısından önemli olan caddemiz, ilçemizin gelişimini göstermekte. Bizlerde bu caddelere yatırımlarımı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra Gazi caddemizdeki esnaflarımızla da bir araya gelerek daha başka neler yapa biliriz ortak akıl üzerine konuşuyor sohbet ediyoruz.  Geçen yıl cadde esnaflarımızın talebi üzerine, eskimiş ve tahrip olmuş Gazi Caddesi'nin kaldırımlarına kalıcı ve dayanıklı zemin güçlendirme çalışmaları doğrultusunda dekoratif renkli kaldırım ve aydınlatma çalışmaları gerçekleştirdik. Şimdi Gazi caddemize yapmış olduğumuz bu çalışmalar doğrultusunda vatandaşlarımız ve esnaflarımız memnuniyetlerini dile getiriyor. Bu durumda bizleri memnun ediyor” dedi.


 


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS