Başkan Tok’tan kan bağışı

 Başkan Tok’tan kan bağışı

– SAMSUN’un İlkadım Belediyesi ve Karadeniz’in 18 ilçesinde Kent Konseyleri Birliği işbirliğinde eş zamanlı yapılan ‘Karadeniz’in Damarındaki Kan Ülkesi İçin Akar’ etkinliğinde İlkadım Belediye başkanı Erdoğan Tok, kan bağışında bulundu.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un İlkadım Belediyesi ve Karadeniz’in 18 ilçesinde Kent Konseyleri Birliği işbirliğinde eş zamanlı yapılan ‘Karadeniz’in Damarındaki Kan Ülkesi İçin Akar’ etkinliğinde İlkadım Belediye başkanı Erdoğan Tok, kan bağışında bulundu.


 


Kent Konseyleri Birliği ve Kızılay iş birliğinde 18 ilçede aynı gün eş zamanlı olarak gerçekleştirilen projede Samsun için görevi İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok üstlendi. Samsun Cumhuriyet Meydanında kurulan kan bağışı alanında vatandaşlarla buluşan Başkan Erdoğan Tok projeye destek için kan bağışı yaptı. Kahraman ordumuzun başlattığı Zeytin Dalı Harekâtında fiilen bulunamasak da kan bağışıyla destek oluyoruz diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Bizim buradan yapabileceğimiz yardımlar Mehmetçiğimize büyük bir moral kaynağı oluyor. İnşallah ihtiyaç olmaz ama ihtiyaç olması durumunda sadece kanımızı değil, gerekirse Mehmetçiğimize canımızı da bağışlamaya hazırız. Buradaki amaç, Afrin’deki Mehmetçiklerimize bir nebze olsun destek vermek. Orda çok büyük bir mücadele veriliyor. Oradaki askerlerimize destek vermek amaçlı Samsun’daki kampanyayı da biz başlatmış olduk. Avrupa ve ABD Türk Milleti’nin birlikteliğini hesaba katmadığı için bazı yanlış hesaplar yapıyorlar. Yapılan bu yanlış hesaplar cumhurbaşkanımızın güçlü iradesiyle bozulacaktır. Afrin’den en kısa zamanda başarıyla döneceğimizi düşünüyorum. Afrin harekâtında şehit olan kahraman Mehmetçiğimize Allah’tan rahmet yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve Yüce Türk Milletine sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar dilerim. Allah Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.


 


FOTOĞRAFLI


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS