Başkan Yılmaz, şehir aileleri ve gazilerle bir araya geldi

 Başkan Yılmaz, şehir aileleri ve gazilerle bir araya geldi

SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  Şehit Aileleri ve Gazilerle Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait TCSG DOST adlı arama-kurtarma gemisinde bir araya geldi.

SAMSUN,(DHA) - SAMSUN Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  Şehit Aileleri ve Gazilerle Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait TCSG DOST adlı arama-kurtarma gemisinde bir araya geldi.


Sahil Güvenlik Komutanlığı'na ait TCSG DOST adlı arama-kurtarma gemisinde gaziler, gazi ve şehit aileleri ile bir araya gelen Başkan Yılmaz gemi yetkililerinden bilgiler aldı. Şehit ve gazilerin ülkenin var olmasında önemli bir etken olduğunu söyleyen Başkan Yusuf Ziya Yılmaz, “Eğer bizler huzur içinde yaşayabiliyorsak şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıkları, kıymetli ailelerinin fedakârlıkları sayesinde. Sizler bu vatan için canını ortaya koyan gazilerimizsiniz, evladını şehit veren analarımız, babalarımız, kardeşlerimiz, ağabeylerimizsiniz. Sizler bizim başımızın tacı, bu millete emanetsiniz. Biz her zaman sizin emrinizdeyiz. Ne isteğiniz olursa yerine getirmeye hazırız, kapımız sizlere her zaman açık. Asla ve asla yalnız değilsiniz" dedi. 


FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS