3 bin İlkadımlı iftarda buluştu

3 bin İlkadımlı iftarda buluştu

SAMSUN'un İlkadım Belediyesi'nin Anneler Parkı'nda gerçekleştirdiği komşu iftarlarında 3 binden fazla İlkadımlı bir araya geldi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un İlkadım Belediyesi'nin Anneler Parkı'nda gerçekleştirdiği komşu iftarlarında 3 binden fazla İlkadımlı bir araya geldi. İftar programında konuşan Başkan Tok, "Bazı güzel anlar sözlerle anlatılmaz. Bu güzel paylaşımları yaşamak gerekir" dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından geleneksel hale gelen ve her yıl Anneler Parkında binlerce İlkadımlıyı bir araya getiren iftar programı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın katılımı ile bu yılda coşkuyla gerçekleşti. Anneler Parkı içerisine kurulan iftar masalarının yanı sıra park içerisindeki yeşil alanları da dolduran İlkadımlılar hep birlikte oruçlarını açarken masaları gezerek vatandaşları selamlayan Başkan Erdoğan Tok, "Hamd olsun seçim öncesi sizlere verdiğimiz sözleri tutmanın yanı sıra vaatlerimiz arasında bulunmayan birçok hizmet ve projemizi de gerçekleştirdik. İlkadım’ın her köşesi sanki bir şantiye alanı gibi her mahallemizde her sokağımızda hizmet ve dev projeler var. Belediye Yeni Hizmet Binamıza 2 ay içerisinde taşınacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Tüm bu çalışmalarımızda enerjimizi sizden alırken bundan sonra da enerji sizden hizmet bizden diyoruz" dedi.

KARAASLAN: KARDEŞLİĞİMİZ DAHA DA GÜÇLENECEK
Ardından söz alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Öncelikle bu güzel topluluğu oluşturan siz değerli İlkadımlılara hayırlı Ramazanlar diliyorum. Bu güzel gönül sofralarında buluşmak çok güzel. Çünkü bu günlerde en çok ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberlik duygusu. Bu sofralarda yalnızca tuttuğumuz oruçları açmıyoruz aynı zamanda gönül birlikteliğimizi inşa ediyoruz. Rabbimizden duamız bu güzellikler, birlik ve beraberliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun. İnanıyorum ki ülkemizi daha da güçlendirecek 24 Haziran seçimlerinde ve ondan sonra bu beraberliğimizin ve geleceğe sağlam yürüyüşümüzün daha da perçinleneceği olan inancımız tamdır” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS