6 sporcu Tokat'ta kürek çekecek

6 sporcu Tokat'ta kürek çekecek

SAMSUN Büyükşehir Belediyesi Ankentspor kano takımının, Tokat'ta düzenlenecek 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma ve Gazi Melih Ekici Kupası Deniz Kanosu Yarışları'na katılacağı belirtildi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Büyükşehir Belediyesi Ankentspor kano takımının, Tokat'ta düzenlenecek 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma ve Gazi Melih Ekici Kupası Deniz Kanosu Yarışları'na katılacağı belirtildi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ankentspor kano takımı, Tokat'ın Almus İlçesinde 13-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anma ve Gazi Melih Ekici Kupası Deniz Kanosu Yarışları hazırlıklarında sona geldi. Samsun ekibi yarışmaya 6 sporcu ile katılacak. Kano Takımı Antrenörü Zafer Benli hazırlıklarının iyi geçtiğini söyledi. Tokat’tan geriye dereceyle döneceklerine inandığını belirten Benli, "Kano branşında her geçen gün daha ileri bir seviyeye gidiyoruz. Sporcularımızın da azmi ve hırsı ile katıldığımız yarışmalarda başarılar elde ediyoruz. Tokat’ta da elimizden gelenin en iyisini yapacağız" diye konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS