Başkan Genç: Şehrin standartlarını yükseltici çalışmalar yapıyoruz

Başkan Genç: Şehrin standartlarını yükseltici çalışmalar yapıyoruz

SAMSUN'un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, şehrin standartlarını yükseltici ve halkın yaşam konforunu artırıcı çalışmalara imza attıklarını belirterek "Rutin belediyecilik hizmetleri ve ufak çapta projelerin yanında bu kadar büyük projeleri aynı anda uygulayacak belediye Türkiye'de çok azdır"  dedi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, şehrin standartlarını yükseltici ve halkın yaşam konforunu artırıcı çalışmalara imza attıklarını belirterek "Rutin belediyecilik hizmetleri ve ufak çapta projelerin yanında bu kadar büyük projeleri aynı anda uygulayacak belediye Türkiye'de çok azdır"  dedi.


Canik Belediye Başkanı Osman Genç, ilçede yapılan çalışmalar ve hayata geçirilen projelerle ilgili bilgi verdi. Dönüşüm yolculuğunda insan, çevre ve kalkınma olmak üzere üç temel alana odaklandıklarını belirten Başkan Genç, uyguladıkları projelerle çevreye, insana, kültür ve sanata duyarlı bir şehir hedeflediklerini belirtti.

Hayata geçirdikleri projelerle Canik'in, Karadeniz'in en hızlı dönüşen ilçesi olduğunu söyleyen Başkan Genç, şehrin standartlarını yükseltici ve halkın yaşam konforunu artırıcı çalışmalara imza attıklarını dile getirdi. Aynı anda bir çok dev projeyi hayata geçirdiklerini belirten Başkan Genç, "Rutin belediyecilik hizmetleri ve ufak çapta projelerin yanında bu kadar büyük projeleri aynı anda uygulayacak belediye Türkiye'de çok azdır. Bir ilçe belediyesi olmamıza rağmen çoğu illerle yarışacak düzeyde projelerimiz var. Gerek hanım konakları, cami çevre düzenlemeleri, kültür merkezi, oyuncak müzesi gibi kültürel ve yaşamsal projelerin yanında 15 Temmuz Şehitler Tepesi ve Meşe Orman Park çevresel projeler şehrimizin yaşam kalitesini artırıyor" dedi.

FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS