Başkan Gençten, Başkan Murzioğlu'na ziyaret

Başkan Gençten, Başkan Murzioğlu'na ziyaret

SAMSUN Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Zeki Murzioğlu'nu ziyaret eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Samsun'un dünyaya ihracat yapılan bir markası olmalıdır.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Zeki Murzioğlu'nu ziyaret eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Samsun'un dünyaya ihracat yapılan bir markası olmalıdır. Sağlıklı bir ekonomik büyüme hiç kuşkusuz özel sektör eliyle gerçekleşir" dedi.Samsun'un Canik Belediye Başkanı Osman Genç, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda yeniden seçilen TSO Başkanı Zeki Murzioğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Başkan Murzioğlu'nu tebrik eden ve yeni dönemde başarı dileyen Başkan Genç, bir şehrin büyümesi için özel sektörün önemine dikkat çekti. Başkan Genç, şehirlerin yarıştığı günümüzde Samsun'u hedeflerine ulaştırmak için şehrin dinamiklerinin yatırımcıya güven vermesi gerektiğini söyledi.

İşadamlarının, şehrin kalkınma dinamosu olduğunu dile getiren Başkan Genç, "İşadamlarımız, ticaretçilerimiz ne kadar başarılı olursa şehir de o derece ilerler. Bizim bütün gayretimiz yaşadığımız bu şehri yeniden Anadolu'nun ticaret başkenti, ikinci İstanbul'u yapmak. Samsun bugün ekonomik olarak istenilen seviyede olmasa da, şehri ileriye taşıyacak fazlasıyla mevcut. Bu şehir yatırımcısına sahip çıktığında, dinamikleriyle yatırımcıya güven verdiğinde inanıyorum ki çok daha güzel günler görecektir. Samsun'un dünyaya ihracat yapılan bir markası olmalıdır. Sağlıklı bir ekonomik büyüme hiç kuşkusuz özel sektör eliyle gerçekleşir" dedi.

İşadamları olarak Samsun'un gelişimine katkı sağladıklarını belirten TSO Başkanı Zeki Murzioğlu da, ziyaretinden dolayı Başkan Genç'e teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Başkan Genç, Murzioğlu'na Canik Belediyesi tarafından bastırılan Geçmişten Günümüze Samsunspor kitabı hediye etti.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS