Başkan Togar, halk gününde vatandaşlarla biraraya geldi

Başkan Togar, halk gününde vatandaşlarla biraraya geldi

SAMSUN'un Tekkeköy Belediyesi çözüm merkezinde düzenlenen halk gününde her haftanın ilk işgününe ilçe halkıyla bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Her yeni güne her yeni haftaya ilçemize yeni projeler, yeni çalışmalar, yeni hizmetler kazandırmanın huzuru ve gururu içerisinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek başlıyoruz" dedi.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Tekkeköy Belediyesi çözüm merkezinde düzenlenen halk gününde her haftanın ilk işgününe ilçe halkıyla bir araya gelen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Her yeni güne her yeni haftaya ilçemize yeni projeler, yeni çalışmalar, yeni hizmetler kazandırmanın huzuru ve gururu içerisinde vatandaşlarımızla bir araya gelerek başlıyoruz" dedi.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, düzenlenen halk gününde vatandaşlarla biraya geldi. Başkan Togar, göreve geldiği ilk günden itibaren vatandaşlarla karşılıklı diyalog çerçevesinde tüm sorunları birlikte çözüme kavuşturduklarını söyleyerek "Bu manada halkının istek, talep ve sorunlarının bire bir konuşulup çözüme kavuşturduğumuz halk günlerimizi, halkımızın her hangi bir randevuya ihtiyaç duymadan o an gelip başkan yardımcılarımız ve bizlerle görüşerek söylemek istediklerini dile getirdikleri sadece vatandaşlarımıza ayrılmış özel zaman dilimleridir. Halk günlerimizde vatandaşlarımıza kulak verip birlikte istişareler yaparak yine birlikte çözüm yolları üretiyoruz. Tabi bunun dışında yer zaman ayrımı gözetmeksizin her daim halkımız ile birlikteyiz. İlçemizi geleceğe taşıdığımız vatandaşlarımızın gücü ve desteği ile daha nice projeler, çalışmalar, hizmetler hayata geçireceğiz. Her pazartesi günü çözüm merkezimizde düzenlenen halk günlerine vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Bizlerle görüşmek, sohbet etmek, çayımızı içmek isteyen, talep, istek ve sorunlarını dile getirmek isteyen herkesi halk günümüze bekliyoruz şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS