Başkan Togar, muhtarlarla bir araya geldi

Başkan Togar, muhtarlarla bir araya geldi

– SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy’ün farklı mahallelerinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy’ün farklı mahallelerinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 62 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Yerel yönetimlerin ilk basamağının ve vazgeçilmez unsurunun başını muhtarlık müessesesinin oluşturduğunu söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Mahalle sakinleri ile aramızdaki köprüyü kuran muhtarlarımız ile geleneksel aylık toplantımızı gerçekleştirdik.  Sorunların yerinde tespiti konusunda halkın temsilcisi muhtarlarımız ile her ay bir araya gelerek ortak çözümler üretiyoruz. Bugünkü toplantımız diğerlerinden çok farklı oldu. Çünkü bu toplantımızda ilçe başkanımızı, teşkilatımızı, başkan yardımcılarımızı ve tüm daire amirlerimizi bir araya toplayarak muhtarlarımızın taleplerine sorunlarına anında çözümler üretti. Ayrıca önümüzde önemli bir süreç var.  24 Haziran günü yapılacak genel seçimlerde Tekkeköy her zaman olduğu gibi üzerine düşen görevleri yerine getirecektir. Bizlerde bu süreçte çalışmalarımızı her zamankinden daha üst seviyelere çıkartarak yine bir tarih yazmaya hazırlanıyoruz” dedi.


 


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS