Başkan Togar, Sağlık çalışanlarıyla buluştu

Başkan Togar, Sağlık çalışanlarıyla buluştu

– SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ebeler Haftası ve 12 - 18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla sağlık çalışanlarıyla buluştu.

SAMSUN, (DHA) – SAMSUN’un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ebeler Haftası ve 12 - 18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla sağlık çalışanlarıyla buluştu.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Sevgi Tekkesi Sosyal Tesislerinde Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç, Gazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Emine Sehmen, hastane yönetimi ile Gazi Devlet Hastanesinde çalışan hemşireleri ve ebeleri ağırladı. Başkan Togar, konuşmasında mesleklerini büyük bir fedakârlık ve sevgisiyle yerine getiren bütün hemşirelerin ve ebelerin gününü kutladığını belirterek, “Ebelik ve hemşirelik; insan sevgisiyle, şefkatle, sabırla yapılan kutsal ve onurlu birer meslektir. Gerçekten icra ettiğiniz bu meslekler fedakarlık ve insan sevgisiyle yapılan değeri maddiyatla ölçülemeyecek kadar ulvi görevlerdir. Bu nedenle, sevgiden, şefkatten, fedakarlıktan uzak bir kişinin bu mesleği icra etmesi mümkün değildir. Çünkü hemşireler ve ebeler sağlığı yerinde olmayan, yardıma muhtaç insanlara hizmet vermektedir" dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS