Başkan Togar'dan yerinde inceleme

Başkan Togar'dan yerinde inceleme

SAMSUN'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Aşağıçinik, Hamzalı ve Çınaralan Mahallerinde çeşitli incelemelerde bulundu.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Aşağıçinik, Hamzalı ve Çınaralan Mahallerinde çeşitli incelemelerde bulundu.

Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Aşağıçinik, Hamzalı ve Çınaralan Mahallerine giderek burada çeşitli çalışmalarla ilgili olarak yerinde incelemelerde bulunup bilgi aldı. Belediye birim müdürleri ile mahallelerde belirli aralıklarla yerinde tespit çalışması yürüttüklerini söyleyen Başkan Togar, "Sorunların tespiti ve çözümünü alanda, yerinde gerçekleştirmeye gayret gösteriyoruz. Taleplerin tespitini vatandaşlarımızın mahallesinde, sokağında hatta evinin önünde onları dinleyerek yerinde tespit edip yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Bu kapsamında bugün Aşağıçinik, Hamzalı ve Çınaralan Mahallelerimizde incelemelerde bulunduk. Yolların durumu, alt yapı, kanalizasyon, yağmur suyu, içme suyu gibi daha bir çok alanın dışında özellikle mahallelerimizdeki atıl durumdaki okul ve sağlık ocağı gibi kullanılmayan binaların köy konağı, bilgi evi, eğitim ve kurs merkezi, Kuran-Kerim kursu gibi yediden yetmişe tüm mahalle sakinlerimizin, öğrencilerimizin kullanacağı şekilde dizayn etmek için tespitler yaptık" dedi.

FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS