Minik öğrencilerden jandarmaya ziyaret

Minik öğrencilerden jandarmaya ziyaret

SAMSUN'un Canik Toptepe İlköğretim öğrencileri, Çayırkent Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek askerlerle bir araya geldiler.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Canik Toptepe İlköğretim öğrencileri, Çayırkent Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek askerlerle bir araya geldiler.


Samsun'un Canik Toptepe İlköğretim Okulu'ndan bir grup öğrenci, rehber öğretmenleri eşliğinde ilçede bulunan Çayırkent Jandarma Karakol Komutanlığı'nı ziyaret etti. Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uzunlar ile Toptepe İlköğretim Okulu Müdürü Serkan Koç'un de yer aldığı ziyarette öğrenciler, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hüseyin Çamur ile Çayırkent Karakol Komutanı Jandarma Üstçavuş İsmail Değirmen'in misafiri oldu. Annelerinin yaptıkları pasta ve kekleri jandarma komutanı ve diğer askerlere ikram eden çocuklar, ayrıca yazdıkları şiirleri, mektupları ve yaptıkları resimleri teslim etti. Komutanlardan askerlik ile ilgili merak ettikleri soruların yanıtlarını alan minikler, günün anısına çektirdikleri hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.
FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS