Sosyal medyada gündem oldu

Sosyal medyada gündem oldu

SAMSUN'un Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, tarafından sosyal medya üzerinden duyurulan 'İlk Doğuşta Aşk Samsunspor' projesi,  kısa sürede ilgili gördü.

SAMSUN, (DHA) - SAMSUN'un Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, tarafından sosyal medya üzerinden duyurulan 'İlk Doğuşta Aşk Samsunspor' projesi,  kısa sürede ilgili gördü.  Bir sosyal paylaşım sitesinde İlkDoğuştaAşkSamsunspor ve SamsunsporuSeviyorum etiketleriyle yapılan paylaşılan gündem oldu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede sürdürülen ‘Hoş geldin Bebek’ kampanyasında anlamlı bir projeyi daha dahil etti. Hediye paketlerine ‘İlk doğuşta aşk Samsunspor’ armalı, kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısı ekledi. Başkan Taşçı, bu değişikliği bir sosyal paylaşım sitesinde yaptığı paylaşımla duyurdu. Taşçı’nın 'Bu şehirde bebekler Samsunsporlu doğar' ifadeleri ve 'İlkDoğuştaAşkSamsunspor' etiketiyle yaptığı paylaşım, kısa süre içerisinde yüzlerce kez beğenilip paylaşılırken, Samsunluların İlkDoğuştaAşkSamsunspor ve SamsunsporuSeviyorum etiketiyle yaptığı paylaşımlar da gündüm oldu. Bir farkındalık oluşturmayı hedeflediklerini belirten Başkan Taşçı, "Takımımız yaşasın, çocuklarımız Samsunsporlu olsun, bu şehirde doğan bebekler Samsunspor ile daha beşikteyken buluşsun ve bu büyük aşka merhaba desinler istiyoruz. Samsunlu vatandaşlarımızdan gelen destek de gösteriyor ki, doğru yoldayız. Tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS