Yusuf Ziya Yılmaz'dan 1 Mayıs mesajı

Yusuf Ziya Yılmaz'dan 1 Mayıs mesajı

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun'un hizmetkarı, işçisi olarak ben de bir emekçiyim ve benim görevimde otobüs şoförleri, temizlik işçileri, şantiyelerde çalışan emekçilerden farklı bir görev değildir" dedi.

SAMSUN,(DHA) - AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun'un hizmetkarı, işçisi olarak ben de bir emekçiyim ve benim görevimde otobüs şoförleri, temizlik işçileri, şantiyelerde çalışan emekçilerden farklı bir görev değildir" dedi.


AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, "Ülkemizin kalkınmasında ve ilerlemesinde alın terleriyle lokomotif güç oluşturan tüm işçi kardeşlerimizin ’1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü yürekten kutluyorum" ifadelerine yer verdi.

Gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm işçi kardeşlerimiz, hem kentimizin hem Türkiye’mizin güçlü geleceğinin neferleridir diyen Yılmaz, "Türkiye’nin güçlü ekonomik duruşu ve refah seviyesi, ülkemizin dört bir yanında helal ekmek kazanmak için çalışan işçi kardeşlerimizin alın teriyle var olmaktadır. Ülkemizin en değerli sermayesi emektir. Samsun'un çeşitli sektörlerinde gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm işçi kardeşlerimiz, hem kentimizin hem Türkiye’mizin güçlü geleceğinin neferleridir. Üreten Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasında başarının en büyük pay sahipleri, yine işçiler olacaktır" diye konuştu.

Ben de bir hizmetkar ve emekçiyim diyen Yılmaz, "Samsun'un hizmetkarı, işçisi olarak ben de bir emekçiyim ve benim görevimde otobüs şoförleri, temizlik işçileri, şantiyelerde çalışan emekçilerden farklı bir görev değildir. Kadın, erkek, genç yaşlı bütün emekçilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum" ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS