Sinop’ta polis haftası kutlandı

Sinop’ta polis haftası kutlandı

Esra AKSU/SİNOP, (DHA ) - SİNOP'ta Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Sinop Valiliği Atatürk Anıtı önüne çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Esra AKSU/SİNOP, (DHA ) - SİNOP'ta Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Sinop Valiliği Atatürk Anıtı önüne çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.Sinop Valiliği önünde düzenlenen törene Vali Hasan İpek, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halil Altıntaş,  kamu kurum müdürleri ve emniyet personeli katıldı.

Yapılan programda günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Sinop İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren yaptı. Dağdeviren yaptığı "‘İlk şehidimizden son şehidimize kadar bayrağın inmemesi için, ezanın dinmemesi için, bu vatanın bölünmemesi için şehadete ermiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine baş sağlığı diliyor onlara minnetlerimi şükranlarımı arz ediyorum. Gazilerimize uzun ömürler sağlıklı yaşam ve Yüce Allah’tan bizlere de şehadeti, gaziliği nasip etmesini diliyorum. Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bugüne demokratik, laik sosyal hukuk devletinin kendisine vermiş olduğu yetkileri ve kendilerine verilen görevleri yerine getirmektedir. Yasaların dışında ve yetkilerinin ölçülerini bilerek hareket etmenin bilinciyle bugünlere gelmiştir’’ dedi.

Ardından Polis Haftası kapsamında yapılan yarışmalarda birinci olanlara ödülleri takdim edildi. FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS