Sivas Özgür-Der'den Suriye'ye giysi yardımı

Sivas Özgür-Der'den Suriye'ye giysi yardımı

SİVAS Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları (ÖZGÜR-DER) Şube Başkanlığı tarafından başlatılan yardım kampanyası ile temin edilen kışlık giyecekler Suriye'ye gönderilecek.

Hüsnü Ümit AVCI/SİVAS, (DHA)- SİVAS Özgür Düşünce ve Eğitim Hakları (ÖZGÜR-DER) Şube Başkanlığı tarafından başlatılan yardım kampanyası ile temin edilen kışlık giyecekler Suriye'ye gönderilecek.

Özgür-Der Sivas Şube Başkanlığı, Suriye'de bulunan savaş mağdurları için yardım kampanyası başlattı. Yardım kampanyasında dernek bünyesinde bulunan kadınlar kışlık kazak, hırka, eldiven, bere ve çeşitli giysiler örerek kampanyaya destek verdi. Ayrıca Sivaslı yardımseverler de ayakkabı ve mont yardımında bulundu. Sivas Özgür-Der Şube Başkanlığı adına basın mensuplarına açıklamada bulunan Burhan Gökçe yardımların devam edeceğini belirterek, "Suriye'de emperyalizme karşı mücadele eden kardeşlerimizin çocukları kışın üşümesin diye derneğimizdeki hanım kardeşlerimizin yapmış olduğu ürünleri Suriyeli çocuklarımıza göndereceğiz. Bütün Sivas halkının örnek alarak duyarlı olmalarını tavsiye ediyoruz. Suriye'ye her zaman olduğu gibi yine yardımlarımız devam edecek. Sivas halkının da buna katkıda bulunmalarını istiyoruz." dedi. 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS