Sivas'ta çocuklardan konser

Sivas'ta çocuklardan konser

SİVAS Belediyesi çocuk korosu tarafından "Eski Şarkılarımızı bugüne taşıyan Çocuklarımız" isimli programda sahneye çıkan çocuklar birbirinden değerli şarkıları seslendirdi.

SİVAS, (DHA)- SİVAS Belediyesi çocuk korosu tarafından "Eski Şarkılarımızı bugüne taşıyan Çocuklarımız" isimli programda sahneye çıkan çocuklar birbirinden değerli şarkıları seslendirdi.

Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde Belediye Başkanı Sami Aydın ve eşi Yurdagül Aydın ile çok sayıda davetlinin katıldığı programda Sivas Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından oluşturulan Çocuk korosu Geçmiş yıllara damgasını vuran birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Koronun yanı sıra şarkı aralarında sahne alan öğrenciler de çeşitli yörelere ait halk oyunlarını sergiledi. Konser sonrasında koroda bulunan çocukları tek tek kutlayan ve çeşitle hediyeler takdim eden Başkan Aydın, “Çok keyif aldığım bir program oldu. çocuklarımız doğal ne yaparlarsa sevimli geliyor bize. Çok güzel sesleri olan çocuklarımızı gördük. Belki çok ünlü, tanınmış sanatçıların programına katılıyoruz ama çocuklarımızın konseri bizlere çok büyük mutluluk verdi.ö ifadesini kullandı.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS