Çerkezköy TSO heyetinden Zaporijiya’da fuar gezisi

Çerkezköy TSO heyetinden Zaporijiya’da fuar gezisi

TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası'nın kardeş oda seçtiği Zaporijiya Ticaret ve Sanayi Odası’nın kendi fuar merkezinde düzenledikleri Building-Spring 2018 Fuarı’na oda olarak 75 kişilik heyetle katıldı.

Şaban KARDEŞ/ÇERKEZKÖY(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası'nın kardeş oda seçtiği Zaporijiya Ticaret ve Sanayi Odası’nın kendi fuar merkezinde düzenledikleri Building-Spring 2018 Fuarı’na oda olarak 75 kişilik heyetle katıldı.


Çarşamba sabahı Ukrayna’ya inen heyet bugün fuarın açılışına katılırken, gezinin üçüncü gününde de heyet fuar merkezinde bölge ve şehir idaresi ile yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirecek. Rehber eşliğinde Zaporijiya şehir turu yapacak olan heyet, Pazar günü Çerkezköy’e dönecek.


Çerkezköy’den otobüsle Atatürk Havalimanı’na giden 75 kişilik heyet saat 07:25 uçağıyla Ukrayna Zaporijiya’ya hareket etti.  Yerel saatle 08:20’de Zaporijiya’ya inen ÇTSO heyeti, iş gezinin ilk gününde Mühendislik Tekniği ve Uçak Motorları Tarihi Müzesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Heyet bugün Building-Spring 2018 Fuarı’nı ziyaret ederek kendi alanlarını ilgilendiren stantları dolaşarak bilgi alacaklar. Gezinin 3’üncü gününde de heyet, fuar merkezinde bölge ve şehir idaresi ile yuvarlak masa toplantısı gerçekleştirecek. Cumartesi günü kültürel etkinliğin olacağı gezide heyet rehber eşliğinde Zaporijiya’da şehir turu yapacak ve Arabalar Müzesi ile Khortisa Adası’nı ziyaret edecek.


HEYETTE 75 KİŞİ BULUNUYOR


ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Seçkin, Sinan Sifil, Metin Taşdelen, Mesut Görgün, ÇTSO Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan, Meclis Üyeleri Aktaş Güler, Kadir Uz, Mehmet Çetin, Mehmet Danyeli, Özcan Doğu Kaya, Reşat Ünlü, Sebahattin Önal, Mehmet Sait Erdem’in yanı sıra firma temsilcileri ve basın mensuplarının yer aldığı heyet Pazar günü Çerkezköy’e dönecek.


“İKİLİ GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”


Building-Spring 2018 fuarı hakkında bilgi veren Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva  “ Fuarda Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 120 metrekarelik  alanda üyelerin kendilerini ve ürünlerini tanıtmaları ve B2B ikili iş görüşmeleri yapmaları için bir ortam sağlanacak. Ürün tanıtımı yapacak üyelerimiz için Odamız tarafından yüzde 80’i karşılanmış sınırlı sayıdaki bankoları 200 dolar ödeme yaparak kullanabilecekler. İş gezisinde ayrıca kardeş Odamız Zaporijiya Ticaret ve Sanayi Odası ziyareti ile Türkiye Odessa Ticaret Ataşeliği ve Türkiye Ukrayna İşadamları Derneği görüşmeleri gerçekleştirilecek” diye konuştu.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS