Kaçan koyunu zabıta yakaladı

Kaçan koyunu zabıta yakaladı

TEKİRDAĞ'ın  Malkara ilçesinde bulunduğu ahırdan kaçıp, caddeye çıkan bir koyun trafikte sürücüleri zor anlar yaşatırken, kovalamaca sonunda zabıta ekipleri tarafından yakalandı.

Murat YAYIN/MALKARA(Tekirdağ),(DHA)-TEKİRDAĞ'ın  Malkara ilçesinde bulunduğu ahırdan kaçıp, caddeye çıkan bir koyun trafikte sürücüleri zor anlar yaşatırken, kovalamaca sonunda zabıta ekipleri tarafından yakalandı.


Yeni Mahalle'de bulunduğu ahırdan kaçan koyun trafiğin en işlek caddesine inerek trafiği birbirine kattı. Çevredeki vatandaşlar şehir içerisinde bir koyunun başıboş şekilde koştuğunu görünce durumu Malkara Belediyesi zabıta ekiplerine bildirdirdi. Bölgeye giden zabıta ekiplerinın yakalamak istediği koyun, ara sokaklara kaçtı. Yaklaşık 5 kilometre kaçan koyun daha sonra Atatürk Bulvarı üzerinde görüldü. Zabıta ekiplerince sıkıştırılan koyun güçlükle yakalandı. Ayaklarından iple bağlanan koyun, zabıta ekiplerince arabaya konuldu. Koyunun kulak numarasından sahibine ulaşılan zabıta, sahibine teslim etti.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS